Про це він розповів у своєму блозі.

Як стверджує експерт, українська влада чинить тиск не стільки на олігархів, скільки на приватних підприємців. Зокрема, він говорить про введення військового збору, податку на землю, нерухомість та прибуткового податку на банківські вклади, а це призвело до остудження банківської системи, яка сприяла розвитку бізнесу.

Далі Атаманюк розповідає про два варіанти розвитку подій. «Шейх, який є монархом своєї країни, може роздати дітям квоти, зайнятися портом, нафтоперероблюванням і у всіх вілли, рахунки у швейцарських банках, а народ як їздив на верблюдах, так і продовжував би їздити», - пояснює економіст. Інший підхід, зазначає він, можна спостерігати на прикладі Дубаї, але Україна ним не пішла.

Принагідно експерт розповідає, що книгу Лі Куан Ю отримали всі урядовці, але вони до неї не звернулися. «У них на столі лежить книга «Чиполліно», де вводять податки на повітря, сонце і прогулянку – ми рухаємося 7 років цим шляхом», - каже Атаманюк.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк розповів, як можна убезпечити свою ГТС.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманюк розповів, від чого залежить вибір банку для офшорів.