Про це він розповів на каналі «Православна церква».

«Янгол-охоронець – це наш найближчий друг і помічник, якого Господь дає для того, щоб він нам допомагав в нашому спасінні і керував нами, захищав нас від духовних ворогів. Він нам даний від самого народження до самої смерті», - зазначив Митрофан.

За словами священнослужителя, як каже Святе Письмо, янгол-охоронець навіть після смерті буде нас супроводжувати через ті поневіряння, які ми будемо проходити.

«Він буде нас супроводжувати до престолу божого і захищати: намагатися знаходити ті добрі справи, щоб нам виправдатися від своїх провин перед Богом. Цей наш Друг дається нам від самих дитячих років нашого життя і навіть після нашого приходу в інший світ», - підкреслив Митрофан.

Як зазначив священнослужитель, ми повинні вести себе таким чином, щоб висловлювати свою любов і довіру до янгола-охоронця і не відганяти його. За словами Митрофана, ображати янгола-охоронця можуть наші гріхи і провини.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, митрополит Антоній розповів про особливості церковного життя в період пандемії.

Також Знай.ua повідомляв, що протоієрей Коломієць заявив, що причастя – це те, заради чого існує церква.