Свою думку він висловив у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Нинішні керівники українських банків викликають у мене, м'яко кажучи, подив. Як вони ними керують, як вони допускають такі операції? Зараз я не можу ніякий державний банк назвати надійною опорою для вкладників, куди можна спокійно нести гроші, нехай і під невеликий відсоток. Зараз, наприклад, одне з київських відділень працює упівсили, і там величезна черга з пенсіонерів, в тому числі на вулиці – хоч на дворі начебто пандемія. А на гарячій лінії відповідають роботи, до живого оператора важко дістатися. Та й цей оператор запропонував мені тільки залишити скаргу», - розповідає експерт.

За його словами, зараз банківська система в нашій країні практично вирішена.

«Руйнуванням української банківської системи зайнялися ще Порошенко з Гонтаревою. І вони як фахівці домоглися в цьому успіху. Звичайно, система і до цього була не ідеальною, але вона мала якісь можливості для розвитку. А зараз вона окуклилася, тобто банки купують облігації державної позики. Але купують вони їх не на свої гроші, а шляхом рефінансування. А потім банки розміщують ці облігації в Нацбанку під відсоток. Інакше кажучи, реальному сектору економіки там абсолютно нічого робити», - каже Михайло Стрельніков.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник з дружиною показали своє щастя: "Слюні течуть, а ти..."

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

200 гривень за сало, і нова ціна на соняшникову олію: улюблені продукти українців знову б'ють антирекорди, в чому причина

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що в Україні немає пріоритетних галузей розвитку економіки.

Також Знай.ua повідомляв, що Стрельніков назвав неодмінну умову приходу інвесторів в країну.