Про це він розповів у новому випуску програми «Акценти» з ведучою Тетяною Резвін.

«І кожен з наших президентів усвідомлює, що Україна найближчим часом до Євросоюзу не потрапить. При тому, що ми б дуже хотіли, й очевидно є країни, які б теж хотіли цього. Але, на жаль, лідери Євросоюзу на сьогодні не готові обговорювати вступ України до їхньої міжнародної спільноти. Хоча б тому, що нас дуже багато, сорок мільйонів осіб, які прийдуть. Якщо б Україна вступила в ЄС, то приблизно кожен дванадцятий європеєць був би українцем», - підкреслив він.

Подорожній сказав, що всі саміти, які проводяться між Україною та Європейським Союзом, насамперед це прагнення ЄС показати, що дійсно Україна є поряд з Європою. Україна є на порозі Європи, акцентував він, та вона є тією країною, в якій політично Євросоюз зацікавлений. Тому такі зустрічі й проводяться, вважає він, на яких приймаються якісь рішення, а іноді й ніяких рішень не приймають.

«Цього разу на саміті було прийняте дуже важливе рішення для українців про вільне небо з Євросоюзом. Принаймні в практичному вимірі для кожного українського громадянина це буде плюс. Я не можу сказати, що це буде плюс для наших авіакомпаній, тому що їм зараз прийдеться конкурувати з великими серйозними компаніями більш жорстко. Бо вони не матимуть практично жодних преференцій з боку України як держави. Але для громадян це точно буде плюс», - резюмував він.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Максим Ялі назвав ймовірний порядок денний зустрічі Зеленського і Путіна.

Також Знай.ua публікував слова Мусієнка: Україна не має чіткої, виразної і послідовної позиції по Донбасу.