Слова експерта прозвучали у програмі «My.ua».

«Скандальні персонажі у владі створюють картинку, створюють новини. Вони привертають увагу. У Верховній Раді йде якась нудна діяльність, приймають закони – а тут з'являються люди, які б'ються, створюють видовище. На жаль, трансляція з парламенту часом перетворюється в програму «У світі тварин». І це, на жаль, багатьом подобається. Такі політики створюють рейтинг для політичних передач – і одночасно підіймають власний рейтинг. А наші виборці не завжди розуміють, коли можна йти проти системи – а коли це стає знищенням моральних принципів», - каже політолог.

Він також оцінив можливість «перевиховання» виборців, щоб вони більш вдумливо ставилися до свого вибору.

«Українські виборці не бачать прямого зв'язку між своїм життям і галочкою в бюлетені. Якщо не помиляюся, у 2019 році було соціологічне опитування, і понад половини респондентів дали таку відповідь. Так що питання про перевиховання виборців – дуже складне», - зазначає Олександр Леонов.

Популярні новини зараз
Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він пояснив причину того, чому Україна втрачає підтримку з боку західних держав.

Також Знай.ua повідомляв, що Леонов розповів про початок процесу, який привів до відставки Дмитра Разумкова з поста спікера Верховної Ради.