Слова експерта прозвучали у програмі «My.ua».

«Скандальні персонажі у владі створюють картинку, створюють новини. Вони привертають увагу. У Верховній Раді йде якась нудна діяльність, приймають закони – а тут з'являються люди, які б'ються, створюють видовище. На жаль, трансляція з парламенту часом перетворюється в програму «У світі тварин». І це, на жаль, багатьом подобається. Такі політики створюють рейтинг для політичних передач – і одночасно підіймають власний рейтинг. А наші виборці не завжди розуміють, коли можна йти проти системи – а коли це стає знищенням моральних принципів», - каже політолог.

Він також оцінив можливість «перевиховання» виборців, щоб вони більш вдумливо ставилися до свого вибору.

«Українські виборці не бачать прямого зв'язку між своїм життям і галочкою в бюлетені. Якщо не помиляюся, у 2019 році було соціологічне опитування, і понад половини респондентів дали таку відповідь. Так що питання про перевиховання виборців – дуже складне», - зазначає Олександр Леонов.

Популярні новини зараз

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він пояснив причину того, чому Україна втрачає підтримку з боку західних держав.

Також Знай.ua повідомляв, що Леонов розповів про початок процесу, який привів до відставки Дмитра Разумкова з поста спікера Верховної Ради.