Про це він розповів у програмі Олександра Кочеткова «Економіка для думаючих».

«Нам заважає декларація цілей і невідповідність між інструментом досягнення мети, самими цілями і людьми, які ці цілі досягають. Рецепт дуже простий: люди завжди тягнуться до щастя», - зазначив Новохатський.

За словами експерта, щастя – це стан, в якому людина може себе реалізовувати на 100%. На думку політолога, у людей має бути можливість проявити себе і вирости над собою.

«Щастя – бути на своєму місці, говорити те, що думаєш, але мати простір, де те, що ти думаєш, є актуальним. Щастя – це категорія Творця. Теологія виникла, як спосіб організації людського простору для досягнення цілей і структурування під завдання, коли інструмент «релігія» використовувався для структурування», - підкреслив Новохатський.

Як зазначив політолог, коли метою було породження спільності людей, то використовувався інструмент «страх» і з цим інструментом прекрасно працює інструмент релігійної організації.

Популярні новини зараз

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Кочетков заявив, що влада думає лише про те, як залишитися при владі.

Також Знай.ua публікував слова Олександра Кочеткова: Відсторонення від влади брехливих політиків відбувається через референдум.