Про це він розповів у програмі Олександра Кочеткова «Економіка для думаючих».

«Нам заважає декларація цілей і невідповідність між інструментом досягнення мети, самими цілями і людьми, які ці цілі досягають. Рецепт дуже простий: люди завжди тягнуться до щастя», - зазначив Новохатський.

За словами експерта, щастя – це стан, в якому людина може себе реалізовувати на 100%. На думку політолога, у людей має бути можливість проявити себе і вирости над собою.

«Щастя – бути на своєму місці, говорити те, що думаєш, але мати простір, де те, що ти думаєш, є актуальним. Щастя – це категорія Творця. Теологія виникла, як спосіб організації людського простору для досягнення цілей і структурування під завдання, коли інструмент «релігія» використовувався для структурування», - підкреслив Новохатський.

Як зазначив політолог, коли метою було породження спільності людей, то використовувався інструмент «страх» і з цим інструментом прекрасно працює інструмент релігійної організації.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олександр Кочетков заявив, що влада думає лише про те, як залишитися при владі.

Також Знай.ua публікував слова Олександра Кочеткова: Відсторонення від влади брехливих політиків відбувається через референдум.