Його слова прозвучали у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Я не думаю, що хтось атакує Зеленського, адже в офшорному скандалі фігурує не тільки він. Там замішані президенти та прем'єри багатьох країн, тому ніякої конспірології я тут не бачу. Навряд чи до появи його портрета в The Guardian міг бути причетний Порошенко або ще хтось із наших політиків. Я думаю, тут у наявності звичайний журналістський інтерес до офшорних схем. На жаль, у великій політиці стирається грань між шахраями та успішними людьми», - вважає гість програми.

За його словами, дуже важко засудити за правилами людей, які самі придумують ці правила.

«Для мене офшорний скандал не став новиною. У політиці люди вибирають між тими, хто не крав, оскільки не було можливості, і тими, у кого така можливість була. Є такі люди, які мають політичний досвід, але при цьому не були замішані у жодних корупційних скандалах, проте це дуже невеликий прошарок. Але і йому не дають ходу перша і друга категорії. Так йдуть справи і в Україні, і в інших країнах», - говорить Артур Білоус.

Популярні новини зараз
21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Руслан Бізяєв спрогнозував можливі наслідки офшорного скандалу.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку експерта Ігоря Попова, цей скандал може вплинути на ставлення Заходу до України.