Про це повідомили у Telegram Національного Корпусу.

«Що стосується Дмитра Кухарчука: це спроба політичного тиску на наш рух. Це публічна особа і він часто виступав із певними ініціативами, у тому числі під Офісом президента 14 серпня, коли ветерани прийшли поставити певні питання президенту, що не вдалося зробити. Мені здається, що його усунули, таким чином, принаймні, на період довиборів», - зазначив Довбиш.

За словами Довбиша, на нього була заведена одна справа із Кухарчуком. За його словами, суд не озвучував ніяких пояснень та причин і прийняв рішення.

«14 серпня усі ми були під Офісом президента, прийшли поставити питання щодо подій на фронті: чому не можна вести вогонь у відповідь і чому відвели контрснайперські групи. Був виставлений кордон поліції колишнього «Беркуту», і декілька тисяч чоловік вони хотіли пропустити через вікно, пройти було неможливо і поліція сама спровокувала сутичку», - сказав Зайчук.

На думку Зайчука, справа проти Довбиша та Кухарчука повністю зшита, а доводи адвокатів ґрунтовні. За його словами, правоохоронці, коли зачитували звинувачення, виглядали ніби вони не розуміли, що вони читають.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

«Бачимо прецеденти з інших кримінальних справ: за хуліганство ніколи нікого не закривали у СІЗО», - підкреслив Зайчук.

Як повідомляв Знай.ua, Сергій Тамарін на пресконференції розповів про репресії проти ветеранів.

Також Знай.ua повідомляв, що ЦВК зареєструвала Дмитра Кухарчука на вибори до Верховної Ради.