Про це повідомили на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Не так часто президент приїжджає на Черкащину, тому ветеранська спільнота знову приїхала, щоб отримати відповіді на питання, які Зеленський вперто не хоче чути. Звісно, одразу після відкриття «надзвичайного» об’єкту в школі, президент поїхав, проігнорувавши людей, які приїхали на зустріч й хотіли поставити важливі питання. Одне з яких – чому ветерани в тюрмах, а колаборанти на волі», - прокоментував подію представник Черкаського осередку Національного Корпусу Ігор Зайчук.

Як зазначено у публікації, правоохоронці зупинили активістів по дорозі до Золотоноші. У публікації підкреслено, що представники Черкаського осередку Національного Корпусу хотіли поставити президенту питання: «чому ветерани в тюрмах, а колаборанти на волі?».

«Після перевірок активістам вдалось дістатись міста, але спілкуватись з ветеранами Зеленський вкотре не захотів», - підкреслено у публікації.

У публікації сказано, що проти черкаських ветеранів Олега Довбиша та Дмитра Кухарчука було порушено кримінальну справу за статтею «хуліганські дії», які вони, за словами правоохоронців, вчиняли 14 серпня під час акції протесту під Офісом президента.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

«Зауважимо, що справу порушили пізніше, після подій у Шполі, де 23 серпня Зеленський відкривав арт-об'єкт, а ветерани хотіли поставити йому кілька питань, зокрема щодо політики капітуляції та безкарності проросійських сил. Тоді поліція із застосуванням сили та сльозогінного газу відтіснила ветеранів», - сказано на сайті.

Як повідомляв Знай.ua, Олег Довбиш заявив, що ув’язнення Дмитра Кухарчука – це спроба політичного тиску на Нацкорпус.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Білецький заявив, що існують країни, у яких обороноздатність від РФ – це природна необхідність.