Про це повідомили на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Росія веде гібридну війну проти України, вбиваючи українців і поширюючи інформаційну пропаганду та ідеологію «русского мира» всередині нашої держави за допомогою п’ятої колони – колаборантів і зрадників», - зазначено у публікації.

У публікації підкреслено, що ефективним інструментом боротьби проти російських агентів може бути закон проти колабораціонізму, який має на увазі встановлення відповідальності за співпрацю із країною-агресором.

«Ватніки» й колаборанти вже поширюють міфи й фейки про те, що за цим законом до кримінальної відповідальності притягнуть усіх жителів окупованих територій. Але це не так – покарання отримають лише ті, хто займався агітацією за окупаційну владу та ворожою пропагандою, допомагав організовувати псевдореферендуми, фінансував терористів та окупантів», - підкреслено у публікації.

На сайті сказано, що влада нічого не робить задля покарання колабораціоністів, а законопроєкти про боротьбу з колабораціонізмом №5143 та 5144 ігноруються Верховною Радою.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

"Обкакався": найбагатший у світі репер Каньє Уест став всесвітнім посміховиськом?

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Довбиш заявив, що ув’язнення Дмитра Кухарчука – це спроба політичного тиску на Нацкорпус.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Білецький заявив, що існують країни, у яких обороноздатність від РФ – це природна необхідність.