Про це повідомили на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Росія веде гібридну війну проти України, вбиваючи українців і поширюючи інформаційну пропаганду та ідеологію «русского мира» всередині нашої держави за допомогою п’ятої колони – колаборантів і зрадників», - зазначено у публікації.

У публікації підкреслено, що ефективним інструментом боротьби проти російських агентів може бути закон проти колабораціонізму, який має на увазі встановлення відповідальності за співпрацю із країною-агресором.

«Ватніки» й колаборанти вже поширюють міфи й фейки про те, що за цим законом до кримінальної відповідальності притягнуть усіх жителів окупованих територій. Але це не так – покарання отримають лише ті, хто займався агітацією за окупаційну владу та ворожою пропагандою, допомагав організовувати псевдореферендуми, фінансував терористів та окупантів», - підкреслено у публікації.

На сайті сказано, що влада нічого не робить задля покарання колабораціоністів, а законопроєкти про боротьбу з колабораціонізмом №5143 та 5144 ігноруються Верховною Радою.

Популярні новини зараз
Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Довбиш заявив, що ув’язнення Дмитра Кухарчука – це спроба політичного тиску на Нацкорпус.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Білецький заявив, що існують країни, у яких обороноздатність від РФ – це природна необхідність.