Про це гість поговорив у програмі «Что Дальше?» на каналі «Знай 24» з ведучою Вікторією Панченко. Аналітик розповів, кого виберуть українці на наступних виборах.

«Голосувати, в першу чергу, будуть за комфортне життя. За його перспективу. Голосуватимуть ті люди, які теоретично хочуть залишитися тут. Тому очевидно буде інший соціальний запит, інше політичне поле і, відповідно, інше виборче поле. І дуже багато політиків до цього готуються, але поки не знають, як бути актуальними в наступному політичному циклі», - заявив Бізяєв.

Після цього експерт спрогнозував дії олігархів щодо політичних партій.

«Найбільш далекоглядні з них все таки спробують зробити ставку на ідеологічні партії. Консервативні олігархи намагатимуться грати зі старими проєктами, доки їхній рейтинг знаходиться не нижче 7 відсотків».

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua вже наводив слова Олександра Леонова про політику в Україні.

Також Знай.ua публікував думки Валентина Гладких про відставку Дмитра Разумкова.