Свою думку він висловив у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Щоб хтось перебігав до Разумкова, він повинен оголосити свої політичні плани, хоча б на найближчий час. Так, домовлятися треба на березі – але ще й на якомусь фундаменті. Якщо Разумков оголосить про створення нової політичної партії, тоді це буде одна розмова. А якщо він витримає паузу – тоді це зовсім інша ситуація. Наскільки мені відомо, зараз в Раді «слуги» зайняли вичікувальну позицію. Як у пісні: «Подождём мою маму – подождём твою мать». Рішення, публічне чи ні, вони будуть приймати в останній момент – щоб гнів божий не дістався їх завчасно», - вважає експерт.

Він також прокоментував рейтинг Дмитра Разумкова.

«Сім відсотків – це рейтинг, з яким можна реально вести свою фракцію в наступне скликання ВР. Втім, ця цифра може виявитися трохи вище реальної, адже опитування проводилося саме в той момент, коли через відставку ім'я Разумкова було у всіх на слуху», - зазначає Руслан Бізяєв.

Як повідомляє Знай.ua, раніше відставку Разумкова з поста спікера Верховної Ради прокоментував політолог Антон Кучухідзе.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що на думку політичного консультанта Миколи Спиридонова, «слуги» не є партією в європейському розумінні цього слова.