Про це він розповів у програмі «А як насправді?» з ведучою Мирославою Бобровською.

На думку футуролога, з часом TikTok цілком може витіснити YouTube. «Тому що формат YouTube – довгих відео вже не вельми ефективний. YouTube досі пропонує горизонтальний формат», - пояснює він і додає, що користувачі все більше переходять на смартфони. Принагідно Толкачов згадує, що деякі американські виконавці робили вертикальні кліпи, які не можна транслювати в горизонтальному форматі.

Тим не менш, каже він, зараз можна спостерігати активний розвиток TikTok. Експерт припускає, що програма оптимізує алгоритми і зможе викривати особистість користувача, аби пропонувати цікаві саме йому відео. «Коли я подивився на TikTok, зрозумів, що це образ майбутнього інформаційного агентства. Він буквально вивів в промисловий формат людський алгоритм перемикання каналів», - пояснює Толкачов.

Футуролог додає, що люди споживають новини в цьому клікабельному форматі в колосальному об’ємі і цей формат може прострелити у близькому майбутньому, через рік-півтора.

Щодо Facebook гість програми каже так: «Facebook досяг певної межі своєї ніші. Вони накопичили дуже багато негативу щодо себе». Зокрема, він говорить про непрозорість алгоритмів, збої з безпекою та витік big data. Окрім цього, Толкачов згадує останнє падіння Facebook, яке продемонструвало, що він монополізував уже надто багато сфер.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов прокоментував розвиток цифрових технологій.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, хто і навіщо зупинив роботу соціальної мережі Facebook.