Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

«Уся проблема в системі влади. У нас чиновницька держава відокремлена від народу. Ми йдемо на вибори і чесно голосуємо. На відміну від Білорусі, у нас чесні вибори, саме тому у нас влада змінюється», - зазначив Лєсєв.

За словами журналіста, після того як проходять вибори, чиновники від нас віддаляються і починають робити, що хочуть.

«У нас цивілізаційний розкол: Майдан, який прозахідний (Центральна і Західна Україна) зносить владу, яка просхідна, тобто Південна і Східна Україна. Йде розкол, який спрощує владі розділяти й правити», - підкреслив Лєсєв.

Як зазначив експерт, у нас відсутнє громадянське суспільство, і немає місцевого самоврядування: у нас вибирають тільки мерів, голів районів та областей. Також, на його думку, наше суспільство розділене на два полюси.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олег Стариков розповів про появу США в Нормандське четвірці.

Також Знай.ua публікував слова Олега Старикова: Потрібно розрізняти поїздки Вікторії Нуланд в Москву і Ллойда Остіна до Києва.