Свою думку з цього приводу він висловив у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Фільми, безумовно, готують нас до змін, але я не можу сказати, що це цілеспрямована діяльність, якою хтось керує. Будь-якій письменник, будь-який сценарист, намагаючись передбачити майбутнє, конструює віртуальну картинку. А надалі ця картинка стає вже предметом дискурсу та усвідомлення для мас. Якщо нам показали фільм про глобальну пандемію, то це вже відклалося в головах людей. І ось ми вже морально готові до пандемії – або до зіткнення з астероїдом, якщо нам раптом завтра скажуть, що він летить на нашу планету. Так, ми можемо загинути від ядерної війни або від біологічної зброї – все що завгодно може бути», - каже гість програми.

За його словами, відбувається розширення простору допустимого.

«Якщо щось сталося одного разу, це шокує – а через 5 років воно може повторюватися щодня, і на це ніхто не зверне уваги. Перші зараження коронавірусом в Україні викликали відчуття жаху, а зараз всі до цього звикли», - нагадує Олексій Толкачов.

Популярні новини зараз
Доведеться набратись терпіння: коли в українських оселях світло буде цілодобово Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він вказав на основну, на його думку, помилку християнських вірувань.

Також Знай.ua повідомляв, що Толкачов звинуватив глобальну систему в нав'язуванні ідеалів егоїзму і споживацтва.