Про це він розповів на каналі «Православна церква».

«Творити милостиню і піклуватися про інших є загальною потребою у кожної людини, незалежно від національності або релігії. Якщо ми говоримо про милостиню в християнській традиції, то ми орієнтуємо на Євангеліє, слова Ісуса Христа: Будьте ж милосердні, як Отець ваш небесний милосердний», - зазначив Екшіян.

За словами священнослужителя, Господь закликає, щоб ми завжди мали відкрите серце для людей, які мають потреби. Як зазначив Екшіян, Господь наводить приклад, що якщо ми допомагаємо тим, хто нам допомагає і любимо тих, хто любить нас або даємо в борг з розрахунком, що нам назад дадуть, то це ж роблять й іншій народи.

«Християнське милосердя вище в загальній традиції в тому, що християнин повинен помічати потреби інших і бачити в кожній людині самого Христа, який звертається до тебе з тією чи іншої нуждою і тоді ти зможеш допомогти і зробити навіть більше, ніж тебе просять», - сказав Екшіян.

Як зазначив священнослужитель, віра без справ мертва, якщо ти хочеш показати свою віру, то покажи свої справи, а справи це справи милосердя і любити свого ближнього як самого себе.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Кобилецький розповів про непрощенні гріхи.

Також Знай.ua повідомляв, що ієромонах Митрофан розповів, ким для нас є янгол-охоронець.