Про це він розповів на каналі «Православна церква».

«Неможливість вибачення пов'язана лише з таким ступенем пошкодження душі і ликом, коли вона вже не здатна сприймати божественну благодать і бути поруч з Богом. У православ'ї є два гріхи, які вважаються однозначно смертними: самогубство і хула на Святого Духа», - зазначив Кобилецький.

За словами священнослужителя, самогубство позбавляє людину можливості покаятися: це можна зробити лише за земного життя, а за труною ми не в змозі що-небудь змінити в собі.

«Пом'якшувальною обставиною може бути психічна хвороба або пошкодження розуму самогубця, в такому випадку його близьким можна сподіватися на милість Господа. Хула на Духа Святого – це умисний і завзятий опір людини істині, усвідомлена ненависть до Бога», - підкреслив Кобилецький.

Як зазначив священнослужитель, під хулою на Святого Духа маються на увазі не тільки богохульні промови, а й певний спосіб життя, вперте небажання побачити прояв буття Бога.

Популярні новини зараз

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

«Така людина сам не бажає бути з Богом, тому Господь залишає його. Усі інші гріхи можуть бути прощені, якщо грішник їх оплакує», - сказав Кобилецький.

Як повідомляв Знай.ua, митрополит Антоній розповів про особливості церковного життя в період пандемії.

Також Знай.ua повідомляв, що протоієрей Коломієць заявив, що причастя – це те, заради чого існує церква.