Про це повідомили на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Сьогодні мало бути єдине рішення суду, а саме – відмова у задоволенні клопотання слідчого. Тому що за законом слідчий має викласти обставини, які вказують на те, що мій підзахисний може перешкоджати завершенню досудового слідства. Але річ у тому, що слідству вже нічого не може перешкоджати, бо воно завершене і про це оголошено. Тому юридичного нормативного обґрунтування в задоволенні клопотання немає», – зазначив адвокат Кухарчука Едуард Вербінець.

Як зазначено у публікації, Печерский суд не став звільняти Дмитра Кухарчука с під варти, тому він повинен залишатися у СІЗО до 20 грудня 2021 року.

«Нагадаємо, що проти черкаських ветеранів Дмитра Кухарчука та Олега Довбиша порушили кримінальну справу за ст. 296, ч. 4 про «хуліганські дії», які вони нібито вчиняли на акції протесту під Офісом Президента. Зокрема, Кухарчука звинувачують у тому, що він нібито завдав удар рукою «по невизначеній частині тіла правоохоронця», який в результаті отримав хімічні опіки очей», - зазначено у публікації.

На думку адвоката Вербінця, рішення залишити Кухарчука під вартою є незаконним і не ґрунтується на нормах чинного законодавства.

Популярні новини зараз

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус заявив, що Україні потрібен закон проти колаборантів.

Також Знай.ua повідомляв, що представники Національного Корпусу намагалися поставити питання щодо ув’язнених ветеранів Зеленському.