Про це повідомили на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Сьогодні мало бути єдине рішення суду, а саме – відмова у задоволенні клопотання слідчого. Тому що за законом слідчий має викласти обставини, які вказують на те, що мій підзахисний може перешкоджати завершенню досудового слідства. Але річ у тому, що слідству вже нічого не може перешкоджати, бо воно завершене і про це оголошено. Тому юридичного нормативного обґрунтування в задоволенні клопотання немає», – зазначив адвокат Кухарчука Едуард Вербінець.

Як зазначено у публікації, Печерский суд не став звільняти Дмитра Кухарчука с під варти, тому він повинен залишатися у СІЗО до 20 грудня 2021 року.

«Нагадаємо, що проти черкаських ветеранів Дмитра Кухарчука та Олега Довбиша порушили кримінальну справу за ст. 296, ч. 4 про «хуліганські дії», які вони нібито вчиняли на акції протесту під Офісом Президента. Зокрема, Кухарчука звинувачують у тому, що він нібито завдав удар рукою «по невизначеній частині тіла правоохоронця», який в результаті отримав хімічні опіки очей», - зазначено у публікації.

На думку адвоката Вербінця, рішення залишити Кухарчука під вартою є незаконним і не ґрунтується на нормах чинного законодавства.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нацкорпус заявив, що Україні потрібен закон проти колаборантів.

Також Знай.ua повідомляв, що представники Національного Корпусу намагалися поставити питання щодо ув’язнених ветеранів Зеленському.