Про це розповів в програмі Михайло Чаплига «Скажи-ка, дядя».

«Ми хотіли 3 вимоги, які ми вже повідомили керівництву «Укрзалізниці». Ми їх відправили листом ще в липні, коли ми тільки прийняли рішення, що будемо вживати якісь заходи, тому що члени наглядової ради ніяким чином не хочуть виконувати нашу галузеву угоду», - сказав Москалець.

За словами представника профспілки, в цій угоді зазначено, що зарплата у залізничників повинна рости на 25% щорічно, але цей пункт не виконується з 2014 року.

«Ми вимагали: зарплата, гідні умови праці, хоча б безпечні, і прибрати непрофесіоналів від управління залізниці, тому що ті люди, які з 2014 року керували нашою «Укрзалізницею», були непрофесіоналами і довели її до краху», - сказав Москалець.

На думку Москальця, «Укрзалізниця» знаходиться в стані краху, а робочі умови не відповідають нормам: там навіть небезпечно працювати.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Михайло Чаплига пояснив, чому новим політикам зазвичай закриті шляхи на телебачення.

Також Знай.ua повідомляв, що Михайло Чаплига заявив, що влада зробила собі офшори законними.