Про це він розповів в програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди».

«Зовнішня політика – це завжди похідна внутрішньої політики, а внутрішня політика у нас йде на посилення влади. В Арістотеля і Платона було таке поняття, як «тиранія». Уже в пізньому періоді кожен з них говорив, що є щось типу «освіченої тиранії», - зазначив Акулов-Муратов.

За словами експерта, деякі народи досі вважають своїх колишніх правителів-тиранів великими правителями, тому що в концепції «освіченої тиранії» має місце бути турбота про народ. Але, як зазначив Акулов-Муратов, у нас уряд не турбується конкретно про народ.

«У нас думають про те, щоб стати батьком нації, але батько нації це інше: це не про бізнес і славу, це про те, щоб держава стала помічником. У нас коли людина опиняється сам на сам зі своїми проблемами, то їй ніхто не допоможе», - підкреслив Акулов-Муратов.

Як зазначив експерт, при правильно вибудуваній бюрократичній системі проблеми людей навряд чи миттєво зникнуть, але цього можна буде очікувати в найближчому майбутньому.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ілля Куса розповів, що ситуація не зміниться, якщо Росії не буде.

Також Знай.ua повідомляв, що Ілля Куса провів паралелі з революцією в Тунісі і українським кейсом.