Про це він розповів у новому випуску програми «Головне» на каналі «MY.UA» з блогером Катериною Павловою.

«Смарт Сіті» - це розумні міста, які самі регулюють та управляють усіма підсистемами, які є в місті. Наприклад: транспорт, екологія, медицина, охорона здоров'я, туризм, спорт і т.д. Всі ці підсистеми вони управляються з єдиного центру та за допомогою IT-технологій, ось це і є смарт-міста. У більш широкому розумінні смартмісто розглядає ще й архітектурні зміни», - розповів він.

Зозуля сказав, що у вузькому розумінні «Смарт Сіті» - це використання існуючого міста, тільки зверху накладаються нові технології. Ці технології просто видозмінюються, повідомив він, для того щоб жителям міста було зручніше користуватися своїм містом, щоб сервісів було більше, щоб на це не витрачали багато часу на різне оформлення паперів та документів, а саме головне, щоб це все було прозоро.

«Майже у всіх містах мільйонниках існує «Смарт Сіті» - це Дніпро, Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Херсон. Але цілком в Україні «Смарт Сіті» в розумінні того, що всі сервіси запущені, поки немає ніде, все робиться фрагментарно. Київ не на найпершому місці за деякими системам, хоча за масштабністю реалізації Київ займає досить велике місце. Тому що з Києва починався розвиток «Смарт Сіті», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов прокоментував розвиток цифрових технологій.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, хто і навіщо зупинив роботу соціальної мережі Facebook.