Про це він розповів у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості».

«Європейський Союз - дуже сильна організація, тому що її основою є економічна вигода. Економічна вигода набагато сильніше ідеологій, тому питання перемоги на виборах в Німеччині - це питання ідеологічне. У Німеччині перемогли групи, які прийнято називати ультралівими, які хочуть від держави повної соціалізації, визнання всіх правил, які держава не визнавала. Вони сьогодні набули більшої сили, ніж раніше, і не хочуть більше чекати, як це було в Сполучених Штатах, і готові формувати уряд на своїх умовах», - каже він.

У той же час ми розуміємо, що на виборах в Німеччині перемогла соціал-демократична партія (СДПН), а вона все-таки лівоцентристська, не зовсім ліва.

«Те, що хочуть німецькі ліві, може сильно вдарити по економіці Німеччини. А це викличе невдоволення всіх партнерів Німеччини. У зв'язку з цим, природно, існують різні проблеми у пана Шольца, який формує уряд. Тому можливі різні варіанти. Цілком можливо, що він в кінцевому підсумку повернеться до союзу з ХДС/ХСС і знайде якусь малу партію, яка погодиться за великі поступки увійти в цей уряд, і тоді все буде вирішено», - міркує аналітик.

З іншого боку, можливо, що під загрозою такої коаліції ліві партії погодяться на умови СДПН центристського характеру.

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

22-річний патрульний переходив колії і потрапив під потяг, колеги у скорботі: "Служив з честю та гідністю"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Показати ще

«У такому випадку вони теж отримають якісь економічні подарунки, комусь із них будуть дані великі бонуси, які вони спробують використати для перемоги на наступних виборах. Поки що нічого не ясно, поки що буде йти торг», - робить висновок Манн.

Знай.ua повідомляв думку дипломата Олександра Щерби про те, що Україну представляють країною, яка ніяк не може знайти себе.

Також Знай.ua повідомляв пояснення Олеся Донія, чому кожна влада в Україні думає, що вона прийшла назавжди.