Гість поділився думками у програмі «Что Дальше?» на каналі «Знай 24» з ведучою Любов’ю Завальнюк. Перш за все експерт прокоментував рейтинги політичних партій в Україні.

«Якщо ми говоримо про останню соціологію, яка показує, що рейтинги «Слуги народу» впали, то можемо побачити, що штаб «Європейської солідарності» одразу заявив, що вони вийшли на перше місто. Але якщо подивитися у динаміці, вони дійсно обігнали, але з низхідним трендом, і так само падають. На мою думку, падіння рейтингу «Слуги народу» пов’язане з кількома обставинами. Плюс грає роль висока база порівняння. Минулі рейтинги проводилися на тлі святкування Дня Незалежності, купи міжнародних візитів, Кримської платформи, які комунікувалися доволі яскраво», - заявив політолог Олег Саакян.

Після цього експерт розповів про соціальний порядок денний.

«Якщо подивимося, хто в нас в соціальному порядку денному присутні? «Батьківщина» і позапарламентські опозиції. І ми тоді побачимо, що в «Європейської солідарності» рейтинги стагнують, «ОПЗЖ» стоїть на місці. Себто перетікання відбувається до соціальної проблематики: тарифи, медицина, інші проблеми», - прокоментував співзасновник Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».

Популярні новини зараз

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

Ольга Сумська не запросила сестру Наталію на день народження матері: "Розставити всі крапки"

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще

Знай.ua наводив слова Руслана Бізяєва про рейтинг, з яким можна реально вести свою фракцію в наступне скликання ВР.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний експерт Андрій Золотарьов розповів про становище «Батьківщини» та «Європейської солідарності».