Гість поділився думками у програмі «Что Дальше?» на каналі «Знай 24» з ведучою Любов’ю Завальнюк. Перш за все експерт прокоментував рейтинги політичних партій в Україні.

«Якщо ми говоримо про останню соціологію, яка показує, що рейтинги «Слуги народу» впали, то можемо побачити, що штаб «Європейської солідарності» одразу заявив, що вони вийшли на перше місто. Але якщо подивитися у динаміці, вони дійсно обігнали, але з низхідним трендом, і так само падають. На мою думку, падіння рейтингу «Слуги народу» пов’язане з кількома обставинами. Плюс грає роль висока база порівняння. Минулі рейтинги проводилися на тлі святкування Дня Незалежності, купи міжнародних візитів, Кримської платформи, які комунікувалися доволі яскраво», - заявив політолог Олег Саакян.

Після цього експерт розповів про соціальний порядок денний.

«Якщо подивимося, хто в нас в соціальному порядку денному присутні? «Батьківщина» і позапарламентські опозиції. І ми тоді побачимо, що в «Європейської солідарності» рейтинги стагнують, «ОПЗЖ» стоїть на місці. Себто перетікання відбувається до соціальної проблематики: тарифи, медицина, інші проблеми», - прокоментував співзасновник Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Знай.ua наводив слова Руслана Бізяєва про рейтинг, з яким можна реально вести свою фракцію в наступне скликання ВР.

Також Знай.ua повідомляв, що політичний експерт Андрій Золотарьов розповів про становище «Батьківщини» та «Європейської солідарності».