Про це вона розповіла у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«2022 рік дає Україні дві хороші можливості домогтися миру. 30 березня Україна може здобути воєнну перемогу і повернути втрачені території, можливо, навіть Крим. А 13 липня – це дійсно аспект миру. Для нього в цей день складаються всі умови, а від нас потрібні тільки бажання, сила і воля. Тоді всі питання можна буде вирішити. В України в гороскопі дуже сильний потенціал, це потужна держава з прекрасними людьми. Нам потрібно виконувати свою місію, і тоді не тільки сусідні країни, а й сам бог допоможе нам втілити все задумане в життя», - вважає гостя програми.

Зокрема, зазначає вона, гороскоп України відкриває величезні можливості для банківської сфери та страхової справи.

«Україна може зробити крок вперед у розвитку екологічно чистого виробництва. Адже весь світ уже говорить, що вистачить пити кров у планети. Та й наша молодь робить такі відкриття, що потрібно інвестувати в них», - каже Альбіна Пономаренко.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт"
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вона вже давала прогноз основних тенденцій для України на 2022 рік.

Також Знай.ua повідомляв, що Пономаренко назвала нинішній жовтень місяцем змін.