Гостя поділилася думками у програмі «А как на самом деле?» на однойменному каналі з ведучою Мирославою Бобровською. На початку астрологиня розповіла про майбутні можливості для України.

«Як астролог я можу сказати, що ніяких потрясінь немає і більш того, 3 грудня сходиться дуже сильний аспект, яким Україна може скористатися і отримати величезний авторитет як на міжнародній арені, так і всередині країни. Це буде примирення і якесь позитивне рішення щодо армії. Можливо це черговий крок на шляху до НАТО та ЄС. Тим більше, що на попередньому хорошому аспекті в жовтні Зеленський заявив, що є ще три країни, які підтримають Україну», - висловила думки Пономаренко.

Також Альбіна Пономаренко розповіла про шляхи України до закінчення війни з Росією.

«У нас були хороші аспекти і в 2016, і 2018, і 2020 роках. 3 грудня може бути датою, коли буде зроблено серйозний крок в переговорах. І на міжнародній арені, і можливо це буде зустріч з Путіним, якщо в цьому буде сенс. До речі, коли була створена Кримська платформа, в гороскопі України сходився хороший аспект, пов'язаний з морем і юриспруденцією. А наступний його дотик буде в кінці січня. Тому 28, 30 січня ми зможемо отримати ще один хороший крок до примирення, миру на сході і повернення Криму».

Популярні новини зараз

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Поліклініки запрацюють за новим "погодинним" графіком: кому не доведеться стояти в чергах

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Показати ще

Раніше Знай.ua наводив слова астрологині про взаємозв'язок між цифрами.

Також Знай.ua публікував слова міжнародного астролога про те, чого очікувати восени 2021 року.