Свою думку він виклав у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Нинішнє становище – наслідок невігластва чиновників та їхньої прихильності до кон'юнктури. Йдеться про політичну кон'юнктуру. Вони хотіли показати, що Україна – майстер спорту з боротьби з COVID-19 та домогтися, щоб за критеріями Євросоюзу вона потрапила до зеленої зони. Найбільшою помилкою Кабміну було скасування протиепідемічних заходів на літо. При цьому Віктор Ляшко чудово розумів, що це спричинить те, що південноазійський штам «Дельта» з'явиться на території України набагато раніше. Відпускна міграція мала посилити поширення цього штаму і призвести до експоненційного зростання захворюваності та смертності в осінньо-зимовий період», - каже експерт.

Він нагадав, що лікарі-епідеміологи наперед попереджали про такий розвиток подій.

«Влада проігнорувала попередження епідеміологів. А вони говорили, що штам «Дельта» вже виявлено у Криму, з яким межує Херсонська область. Тоді ж йшлося про те, що пацієнтам із цим штамом потрібно у п'ять-шість разів більше кисню, ніж хворим минулого року», - зазначає Сергій Кравченко.

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Повістки приходитимуть швидше: Кабмін підписав указ Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявляв, що керівництво МОЗ надто сподівалося на високі темпи вакцинації.

Також Знай.ua повідомляв, що Кравченко поскаржився на неуважність до прогнозів епідеміологів.