Його слова прозвучали у програмі Мирослави Бобровської «Як насправді?».

«Медичну галузь в Україні як і раніше фінансують за залишковим принципом, тому в ній завжди катастрофічно не вистачає коштів. А після зміни системи бюджетування лікувальних установ ситуація стала ще гірше. Але головна причина нинішньої проблеми – інша. У керівництві МОЗ надто сподівалися на високі темпи вакцинопрофілактики. Та й вся державна влада на це сподівалася. Планувалося сформувати колективний імунітет хоча б у 30 відсотків населення. Хоча фахівці пояснювали й Віктору Ляшку, і Ігорю Кузіну, що однією вакцинопрофілактикою епідемію в Україні не перемогти», - зазначає гість програми.

За його словами, ситуацію значно змінила поява штаму «Дельта».

«Дельта» відкидає справу формування колективного імунітету на кілька років назад. І мова тут йде не про Україну, а про весь світ. Поява цього штаму поламала всі прогнози», - говорить Сергій Кравченко.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він нагадував, що епідеміологи ще з середини літа прогнозували новий ріст захворюваності COVID-19.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами Кравченка, для особливо небезпечних інфекцій в Україні немає критеріїв епідеміологічного порогу.