Про це він розповів у новому випуску програми «Головне» на каналі «MY.UA» з блогером Катериною Павловою.

«Спорт кожна людина сприймає по-своєму, хтось хоче стати олімпійським чемпіоном, хтось хоче провести активно вечір, а хтось сприймає його як розваги. І всі види спорту необхідні людям, щоб зберігати своє здоров'я або провести дозвілля. Особливо це стосується дітей, кожен з батьків хоче, щоб його дитина потрапила до правильної секції, і хтось має дати експертну оцінку, визначити, куди повести дитину та знайти місце найближче до себе. Ось цей комплекс завдань і вирішують спортивні агрегатори», – розповів він.

Зозуля сказав, що людство вже підійшло до такого моменту, що воно не хоче аналізувати, а хоче одразу отримувати готові рішення, щоб хтось за них провів експертизу. Хтось має за них провести аналіз топ літнього, зимового спорту, трендових видів спорту у світі, вважає він, а люди зможуть це швидко вивчити, не витрачаючи багато часу – і всі ці речі викладаються на спеціальних агрегаторах. Є такі платформи, повідомив він, які містять у собі локації всіх видів спорту. І цей агрегатор допомагає не лише побачити всі види спорту, які є, підтвердив він, а й перепробувати.

«Ви отримуєте вичерпну інформацію, імовірність помилки у вас мінімізована. Ось на таких агрегаторах, яким люди довіряють, де релевантна інформація, визначаються всі місця, куди можна йти по певному виду спорту. Вони розставляються за рейтингом, які з них найкращі, що ґрунтується на відгуках. Тому вже сама локація повинна давати якісні послуги, тому що вони розуміють, якщо підуть відгуки вниз, значить клієнти підуть до інших. І це вже починається ринкова боротьба, а регулює цю ринкову боротьбу ІТ-платформа», - резюмував він.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов прокоментував розвиток цифрових технологій.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, хто і навіщо зупинив роботу соціальної мережі Facebook.