Про це йдеться на офіційному сайті Національного Корпусу.

«Це людина, яка є фінансовим та ідейним організатором референдуму 11 травня 2014 року. Людина, яка 9 травня казала, що якщо українські солдати ступлять на землю Донбасу, то вони негайно будуть знищені. Це людина, яка організувала загони «самооборони» зі злочинців та афганців, які стали частиною незаконних збройних формувань «Зоря» та «Бетмен», - зазначив керівник Луганського обласного осередку Національного Корпусу Владислав Кирилов.

Під час акції керівник центрального штабу Національного Корпусу Максим Жорін заявив, що було чимало прикладів, як місцеві можновладці здавали міста, місцеві правоохоронні органи підтримували окупантів зброєю, а політичні діячі фінансували, але за це ніхто не поніс відповідальності.

«Причина цьому не тільки небажання влади карати колаборантів, яка обрала для себе більшими ворогами захисників України, ніж зрадників. Відсутнє також відповідне законодавство для того, щоб притягати їх до відповідальності. Тут би дуже допоміг закон щодо боротьби з колаборантами, який зареєстрований у Верховній раді ще навесні. Його формували експерти, ветерани, народні депутати, але на сьогодні влада його ігнорує», - сказав Жорін.

Як зазначено на сайті, представники Національного Корпусу передали генеральному прокурору Ірині Венедіктовій звернення із закликом повідомити про підозру Володимиру Струку у кримінальних провадженнях.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

«Струк почуває себе в Кремінній царем та Богом. Він безкарно займається рекетом щодо аграріїв в селі Попівка. Всупереч волі місцевих жителів будує сміттєпереробний завод в межах міста. Проводить сесії міськради з порушенням всіх норм, не допускаючи на них місцевих мешканців. Приватна пивоварня Струка виготовляє «Московське» пиво з російським триколором. Прізвище Струк – це плювок в обличчя всім, хто проливав кров за Україну», - зазначив представник Луганського осередку Нацкорпусу Михайло Карабут.

Як повідомляв Знай.ua, Дмитра Кухарчука суд не відпустив з під варти.

Також Знай.ua повідомляв: Нацкорпус заявив, що Україні потрібен закон проти колаборантів.