Про це він розповів у своєму блозі «Толчок».

«Я вірю, я вважаю, що Україна має явити світові якісно нову людину, нову цивілізаційну модель, в основі якої будуть не технології, а саме нова якість людини. Людину, яка полюбить себе і яка полюбить ближнього», - заявив Толкачов.

На його думку, варто лише покласти цінність любові в основу найрізноманітніших процесів, як змінюється вся картинка за вікном. Футуролог пояснив, як могла б виглядати така цивілізація людинолюбства на прикладі системи освіти. За словами Толкачова, якщо покласти в її основу любов до дитини, її не принижуватимуть у школі, вчителі не будуть самостверджуватись за її рахунок, а також не буде конкурентної системи порівнювання здібностей різних учнів.

Експерт вважає, що в такій школі не будуть акцентувати на фаршируванні дитини фрагментарними знаннями, а якісно нова система освіти насамперед формуватиме психічно зрілу, самодостатню особистість, яка розумітиме, навіщо вона живе, якою вона хоче бути і як треба будувати відносини у суспільстві.

«Школа нас не навчила спілкуватися, взаємодіяти, і це велика біда. Варто лише покласти любов в основу системи освіти, і може з'явитися щось зовсім інше», - каже Толкачов.

Популярні новини зараз

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

МОЗ вводить суворі обмеження для "жовтої зони" з 6 грудня: Віктор Ляшко розповів, що заборонено і які документи запитають

24 тисячі гривень за воду, 174 - за тепло: експерти підрахували, у скільки українцям обходиться комуналка Ради

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов прокоментував розвиток цифрових технологій.

Також Знай.ua повідомляв, що Толкачов звинуватив глобальну систему в нав'язуванні ідеалів егоїзму і споживацтва.