Його слова прозвучали у програмі «On target з капітаном Гарі Табах».

«Афганістан – це капкан Центральної Азії, куди легко увійти, але дуже важко вийти. Таліби воюють у себе вдома, їм допомагає і ландшафт, і клімат. А те й інше дуже важке. Воювати в Афганістані – це на межі фізичних можливостей людини. Якщо шукати таку країну, де найважче воювати, то цією країною виявиться Афганістан. Я думаю, що кожен, хто там воював, погодиться зі мною. Крім того, потрібно враховувати причину, по якій місцеві жителі підтримали «Талібан». Афганці втомилися від корупції, від несправедливості, від соціальних проблем. Вони втомилися немає від Америки, а від своїх корумпованих чиновників», - підкреслює офіцер.

Втім, зазначає він, ці чиновники фінансувалися коштом американського бюджету.

«Цей режим можна порівняти з режимом Януковича. Те, що в Україні закінчилося Майданом, в Афганістані закінчилося приходом талібів. «Талібан» підняв народні маси, які виступили проти беззаконня і засилля корупціонерів», - каже Олег Чуйко.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Ваш номер можуть заблокувати на два роки: Vodafone попередив про нові правила Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше дипломат Вадим Трюхан розповів про те, чим Україна відрізняється в кращу сторону від Афганістану.

Також Знай.ua повідомляв, що ексміністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вказав на небезпеку, яку активізація талібів в Афганістані несе сусіднім країнам.