Про це він розповів у своєму блозі «Толчок».

Як пояснює футуролог, безумовний основний дохід – це надання людині грошей, аби вона позбулася страху перед завтра та постійним відчуттям потреби. На його думку, саме матеріальний страх заважає людині стати справді вільною особистістю в моральному та психічному плані.

А з безумовним основним доходом, каже Толкачов, людина зможе зайнятися творчістю, самореалізацією та самоактуалізацією. «Коли люди будуть матеріально вільні, вони почнуть обирати роботу до душі – за своїм талантом, визнанням, інтересом. І це буде ще одна революція, яку може здійснити Україна у світі», - підкреслює експерт.

За його словами, у цьому плані Україна може стати першою державою, яка змінить соціальну структуру. «Безумовний основний дохід, запроваджений в Україні, може бути чимось унікальним для всього світу», - зауважує Толкачов.

Футуролог пояснює, що безумовний основний дохід дасть людині певну гарантію, базу, яка зі свого боку підштовхне її проявити себе та бути корисною, працювати, хай навіть для вранішньої кави зі співробітниками. «Але, що важливо відзначити, безумовний основний дохід аж ніяк не вестиме до паразитування та безробіття», - підкреслює він. Експерт зазначає, що безробіття стало наслідком допомоги з безробіття, тому що людині давали гроші ні за що і вона зрозуміла, що з роботою їх втратить.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Тоня Матвієнко загнала Арсена Мірзояна додому одним знімком: біг, як ошпарений

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов пояснив, як можна ціннісно змінити систему освіти.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов прокоментував можливість створення новітньої біологічної зброї.