Свою думку вона висловила у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Якщо люди не беруть участь в ухваленні рішень на місцевому рівні, то вони не готові щось вирішувати й на загальнонаціональних виборах. Громадянам потрібна можливість щось вирішувати на місцевому рівні. І на виборах 2019 року нам обіцяли забезпечити відпрацьований механізм прямого народовладдя. Але ці декларації мало до чого призвели. Насправді все обернулося законом про референдум, який спотворює механізм демократії. Закон сформульований таким чином, що насправді референдум може бути проведений лише з ініціативи влади», - зазначає гостя програми.

Вона нагадала, що зараз речник Верховної Ради Стефанчук направив на експертизу до Венеціанської комісії проєкт закону про місцевий референдум.

«Ще місяць тому його попереднику Разумкову ставили у провину те, що він зробив так само з проєктом закону про олігархів. У тому та в іншому випадку йдеться про законопроєкти, які ще не були ухвалені. Тож тут діють подвійні стандарти», - вважає Марина Ставнійчук.

Популярні новини зараз
Путін готує замах на Лукашенка, щоб захопити Білорусь: залишилися лічені дні У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше вона засудила заяви про те, що Україні свого часу не слід було відмовлятися від ядерної зброї.

Також Знай.ua повідомляв, що, за словами Ставнійчук, Мінський процес перебуває в в глухому куті, з якого не видно виходу.