Про це він розповів у своєму блозі.

«Роботу із засобами масової інформації не треба організовувати, потрібно організовувати роботу щодо розвитку держави і тоді не виникатиме проблем ні з якими ЗМІ. Люди, які займаються репресіями щодо свободи слова, вони недалекі та не знають історії», - зазначив Атаманюк

За словами експерта, у тоталітарному Радянському Союзі було заборонено безліч книг, але це викликало зворотну реакцію – їх ще охочіше читали.

«Свобода слова – це першорядне, що відповідає свободі особистості. Держава може розвиватися лише тоді, коли в основі стоїть вільна людина: тоді з'являється Microsoft, Apple та інше. Люди можуть творити та творити», - сказав Атаманюк.

Як зазначив економіст, існує закономірність, що країни з найкращою свободою слова мають найкращий добробут населення. Експерт навів приклад Данії, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк розповів про невірні прогнози міністра фінансів.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Атаманюк розповів, що Кулебі варто починати сваритися із Сербією.