Про це він розповів на ютуб-каналі «Національний Корпус».

«Ми, напевно, єдина партія в Україні, яка має окрему військову програму. Нам важливо весь військовий блок тримати оновленим, сучасним і таким, що відповідає вимогам війни і цілям української армії», - зазначив Соболевський.

Як зазначив Соболевський, високопрофесійна армія має бути значно меншою і також важливо, щоб в армії служили люди, не які хочуть заробити грошей, а які готові присвятити усе своє життя армії. Далі націоналіст розповів про військово-промисловий комплекс.

«Мова про всі ті заводи, якими ми так пишаємося і які сьогодні недоотримують або взагалі нічого не отримують від держави. Ми пропонуємо експортно-орієнтовані підприємства «Укроборонпрому», але 60% всієї продукції має викупати держава. Ми маємо буди конкурентними на міжнародному рівні, але маємо бути головними замовниками для наших підприємств», - підкреслив Соболевський.

За словами експерта, також важливий момент у військовому керівництві: коли начальником штабу зможе бути людина, яка у 2014 році прийшла до армії солдатом, то ми зможемо мати досвідчену і професійну армію.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

«Сьогодні, щоб прийняти новий кітель в нашій армії, потрібно задіяти тисячі людей, й так не може бути. Ми маємо вбити поняття бюрократії. Проблеми, які створює бюрократія, лежать у тиловому забезпечені, а не у керуванні військами», - сказав Соболевський.

Як зазначив націоналіст, також програмою Національного Корпусу передбачена система територіальної оборони.

Як повідомляв Знай.ua, Дмитра Кухарчука суд не відпустив з під варти.

Також Знай.ua повідомляв: Нацкорпус заявив, що Україні потрібен закон проти колаборантів.