Про це він розповів у себе в Теlegram.

«Вирішили взяти на себе її захист – тепер дівчина перебуватиме під охороною представників харківського Національного Корпусу. Інакше суд ніколи не почує правду», - зазначив Жорін.

У Telegram сказано, що дівчина, яка під час ДТП перебувала в автомобілі винуватця, отримує у свій бік погрози. На думку Жоріна, це пов’язано з тим, що родичі звинуваченого не хочуть, аби дівчина дала свідчення проти їхнього сина у суді.

«З останніх новин, дівчина, яка була в машині винуватця ДТП і є єдиним свідком у цій справі, що перебуває у свідомості, може давати правдиві свідчення. Їй почали приходити погрози про фізичну розправу, є загроза життю і у зв'язку з цим наші друзі з Національного Корпусу та військові з полку «Азов» забезпечуватимуть її безпеку», - сказав представник харківського Національного Корпусу.

Популярні новини зараз

Колишня Остапчука Олена Войченко показала, як живе з дітьми зараз: таке свято у них щодня?

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, чого хотіла найбільше за все, Олександр Еллерт до цього не додумався

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Владислав Соболевський розповів, що передбачає військова програма Національного Корпусу.

Також Знай.ua публікувала слова Сергія Тамаріна щодо аварії в Харкові: Ця вседозволеність та безкарність є наслідком відношення, яке він бачить навколо себе.