Про це він розповів у себе в Теlegram.

«Вирішили взяти на себе її захист – тепер дівчина перебуватиме під охороною представників харківського Національного Корпусу. Інакше суд ніколи не почує правду», - зазначив Жорін.

У Telegram сказано, що дівчина, яка під час ДТП перебувала в автомобілі винуватця, отримує у свій бік погрози. На думку Жоріна, це пов’язано з тим, що родичі звинуваченого не хочуть, аби дівчина дала свідчення проти їхнього сина у суді.

«З останніх новин, дівчина, яка була в машині винуватця ДТП і є єдиним свідком у цій справі, що перебуває у свідомості, може давати правдиві свідчення. Їй почали приходити погрози про фізичну розправу, є загроза життю і у зв'язку з цим наші друзі з Національного Корпусу та військові з полку «Азов» забезпечуватимуть її безпеку», - сказав представник харківського Національного Корпусу.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Владислав Соболевський розповів, що передбачає військова програма Національного Корпусу.

Також Знай.ua публікувала слова Сергія Тамаріна щодо аварії в Харкові: Ця вседозволеність та безкарність є наслідком відношення, яке він бачить навколо себе.