Свій коментар він дав у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Те, що Україна настільки слабка та настільки цікава заморським друзям – це міф. Наш бюджет – це копійки в порівнянні з тими можливостями, які вони мають у себе вдома або в таких країнах, як Мексика або Бразилія. Насправді ми смішні, маленькі та нікому не цікаві. Ми гордо б'ємо себе копитом у груди, стверджуючи, що це не так – але потрібно прийняти реальність. Український бюджет може бути цікавим окремим особам, але якщо розглядати питання системно, то наші фінансові потоки сміховинні для того рівня, на якому діють наші партнери. Але з погляду ефективності в Україні, як і ніде у світі, ніхто не наголошує на іноземцях», - каже ексміністр.

Свою останню думку він пояснив на конкретному прикладі.

«Однією із перших сфер в Україні, куди зайшли іноземні інвестори, був банківський сектор. Багато банків з іноземним капіталом отримали й менеджерів-іноземців. Але вже через рік чи півтора всіх цих менеджерів замінили на українців, а іноземці залишилися на других ролях – як, грубо кажучи, контролери. Фінансові результати після цього різко покращали. А зараз у державних компаніях йде зворотний процес: ними керують іноземці, і вони стають збитковими», - розповідає Ігор Уманський.

Популярні новини зараз
"Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він заявив, що державний бюджет на 2022 рік практично не відрізняється від попереднього.

Також Знай.ua повідомляв, що Уманський прокоментував перспективу цьогорічного опалювального сезону.