Свою думку він висловив у програмі «Розвилка LIVE».

«Звичайно, американці допомагали Сталіну проводити індустріалізацію не так. По-перше, це було не безкоштовно. США заробили на радянській індустріалізації 500 мільярдів доларів у нинішніх грошах. Окрім того, американці зробили ставку на сталінський СРСР, бо програли боротьбу за гітлерівську Німеччину. У цій боротьбі перемогу здобула Велика Британія. Основне протистояння відбувалося саме між цими англосаксонськими країнами. Францію розглядали більшою чи меншою мірою», - каже політичний аналітик.

Він також торкнувся теми нападу Гітлера на Радянський Союз.

«Гітлер у 1941 році зробив крок у мишоловку. Недарма і Рузвельт, і Черчилль були вкрай задоволені його нападом на СРСР. Такий перебіг подій вони припускали ще навесні 1939 року. У світі тоді ще ніхто гадки не мав, що через пів року почнеться не просто німецько-польський конфлікт, а нова світова війна», - наголошує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він зазначив, що зрив опалювального сезону може призвести до відставки нинішнього складу Кабміну.

Також Знай.ua повідомляв, що, на думку Бізяєва, Україна й надалі залишатиметься парламентсько-президентською республікою.