Про це він розповів на каналі «Православна церква».

«Апостол Павло казав, що людині слід один раз померти, а потім суд. Цими словами апостол спростовує вчення про реінкарнацію або переселення душ і говорить про особисте перебування людини у відповіді перед Богом», - зазначив Ющик.

За словами священнослужителя, текст Святого Письма вказує, що наше покаяння і наша можливість сказати «вибач» існує у людини тільки поки вона жива, якщо людина залишає це життя, то вона не може себе сповідувати перед Богом.

«Наша молитва за тих, хто упокоївся, є не лише даниною нашої любові до них, а й справді живою та вимогливою потребою просити у Бога, щоб Господь умилостивився над душею померлої людини», - сказав Ющик.

Як зазначив Ющик, молитва за померлих – це продовження подальшої молитви за людину. За його словами, Святе Письмо вказує, що наш Бог – це не Бог мертвих, а Бог живих і ми маємо необхідність молитви один за одного під час життя. За словами Ющика, також ми маємо необхідність молитви один за одного після смерті когось близьких, бо вони самі за себе вже молитися не можуть.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нестор Коломієць розповів, як людині зрозуміти суть літургії та богослужіння.

Також Знай.ua повідомляв, що Сергій Екшіян заявив, що дбати про інших – це загальна потреба людини.