Про це він розповів у програмі Тараса Загороднього «Знай наших!».

При цьому важливо не наслідувати когось, а іноді навіть нехтувати авторитетами.

«У нас немає страху перед авторитетами, навпаки: «Так, а ну, зробимо сьогодні Цукерберга!». Подивіться на хлопців Монобанку, у них немає авторитетів, немає швейцарських банків. Штурмуємо світ, ми будемо номер один – ось яке посилання драйвує наших підприємців. Світ сьогодні сприяє тим, хто його зламує. Цей процес зміни реальності», - каже він.

Раніше банки були у вигляді офісу, куди ти приходив та клерк тобі допомагав. Наразі банки в телефоні, змінилася реальність. Раніше були таксопарки, тепер це лише додаток, і кожен може стати таксистом і заробляти.

«Або кур'єрська доставка: коли я був студентом, не міг уявити, як заробляти, а зараз кур'єри заробляють неймовірні гроші. Це також хороша можливість назбирати собі на стартовий капітал», - зазначає Корчевський.

Популярні новини зараз
Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат У росії відправили на війну сліпого на одне око 59-річного хірурга з онкологією: у військкоматі визнали придатним Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб
Показати ще

Здавалося б, нічого особливого. Але ідеї змінюють світ і, виходячи на інші ринки, їх захоплюють.

Як повідомляв Знай.ua, Стус припустив, що Гагаріну було б краще злітати в космос на початку 90-х.

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Корчевський тролив свого викладача, тому що знав більше за нього.