Про це він розповів у програмі «Православна Церква» на YouTube.

«Перший смертний гріх – це гординя. Гордість – самозадоволене захоплення власними достоїнствами справжніми або уявними. Володіючи людиною, вона відсікає її спочатку від людей мало знайомих, потім від рідних та друзів і нарешті від самого Бога. Ніхто не потрібний гордовитому, навіть захоплення оточуючих його не цікавить і лише в собі самому він бачить джерело власного щастя. Але, як і будь-який гріх, гордість не приносить справжньої радості. Внутрішнє протистояння всьому і всім висушує душу гордої людини», - розповів він.

Кобилецький сказав, що другий гріх – це заздрість, і таке розташування людського серця стає стартовим майданчиком для найстрашніших злочинів. А також незліченної безлічі великих і дрібних пакостей, підтвердив він, які люди творять тільки для того, щоб іншій людині стало погано або хоча б перестало бути добре. Але навіть якщо не вирветься цей звір назовні у вигляді злочину чи конкретного вчинку, повідомив він, то заздріснику від цього легше не буде, адже таким страшним світовідчуттям він просто передчасно зажене себе в могилу, але навіть смерть не припинить його страждань.

«Третій гріх – це обжерливість, що створює рабство власному шлунку. Вона може проявляти себе не тільки в шаленій обжерливості за святковим столом, а й у кулінарній розбірливості. У тонкому розрізненні відтінків смаку переваг вишуканих страв простої їжі. З точки зору культури між грубим ненажерою та витонченим гурманом прірва, але обидва вони раби своєї харчової поведінки. І для того, і для іншого їжа перестала бути засобом підтримки життя тіла, перетворившись на бажану мету життя душі», - резюмував він.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нестор Коломієць розповів, як людині зрозуміти суть літургії та богослужіння.

Також Знай.ua повідомляв, що Сергій Екшіян заявив, що дбати про інших – це загальна потреба людини.