Про це він розповів у своєму блозі.

«Якщо ситуація вийде з-під контролю, то це буде потужний соціальний протест, який виведе ситуацію з-під контролю. Ще один Майдан буде як контрольний постріл в Україну як державу», - сказав Атаманюк.

За словами експерта, влітку уряд прийняв ухвалу про заборону купівлі електроенергії з Росії та Білорусі до першого листопада.

«У нас загнали вже до ручки внутрішню генерацію. Не беруть резерви, які можуть давати атомні електростанції, а просто включать сьогодні електроенергію з Білорусі та Росії», - наголосив Атаманюк.

Як зазначив економіст, треба виходити зі своїх інтересів, а не принципу, хто ворог чи союзник для твоєї країни. За словами Атаманюка, ми не захищаємо свій ринок, сировину продаємо, а трудові ресурси виїжджають за кордон.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

«При цьому раніше було навпаки: мої батьки возили у Польщу праски та набори інструментів, але тепер ми з Польщі возимо абсолютно все. Так, треба дружити між народами, але не здавати свої інтереси», - наголосив Атаманюк.

Як повідомляв Знай.ua, Юрій Атаманюк пояснив, навіщо влада збільшила фінансування РНБО.

Також Знай.ua повідомляв, що Юрій Атаманюк заявив, що влада справді чудово відчуває потреби народу.