Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

Передусім Якименко зазначає, що Супрун не зробила нічого нового. «Її не можна назвати суб'єктом, вона нічого не вирішувала та нічого не розуміла в українській медичній системі», - пояснює він.

Водночас експерт стверджує, що Супрун довелося завершити почате до неї, що нікому не вдавалося. «Це найкраще підходить для головної ідеї нашої еліти: доопрацювати до пенсії, добудувати будинок та пристроїти дітей», - міркує гість програми.

За його словами, сімейні лікарі, які не підкоряються нікому, стали буквально новим рівнем юрисдикції. Принагідно Якименко проводить аналогію з армією: не можна уявити, щоб рядовий підкорявся передусім і тільки головнокомандувачу, а не сержанту. Тим не менш, каже публіцист, у медичній сфері зараз все саме так і відбувається: «Сімейний лікар теоретично підкоряється президенту, а практично – нікому».

Водночас він зауважує, що при Супрун система охорони здоров’я в Україні насправді опинилася під керівництвом Гройсмана. Саме він, підкреслює Якименко, і дав розпорядження головним лікарям роздати гроші сімейним лікарям. Також експерт зазначає, що подати це як реформу все ж таки не вдалося.

Популярні новини зараз
Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко розповів, наскільки адекватна команда керує українською охороною здоров'я.

Також Знай.ua писав про те, що Якименко розповів, яким чином потрібно боротися з COVID-19 в Україні.