Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

Передусім Якименко зазначає, що Супрун не зробила нічого нового. «Її не можна назвати суб'єктом, вона нічого не вирішувала та нічого не розуміла в українській медичній системі», - пояснює він.

Водночас експерт стверджує, що Супрун довелося завершити почате до неї, що нікому не вдавалося. «Це найкраще підходить для головної ідеї нашої еліти: доопрацювати до пенсії, добудувати будинок та пристроїти дітей», - міркує гість програми.

За його словами, сімейні лікарі, які не підкоряються нікому, стали буквально новим рівнем юрисдикції. Принагідно Якименко проводить аналогію з армією: не можна уявити, щоб рядовий підкорявся передусім і тільки головнокомандувачу, а не сержанту. Тим не менш, каже публіцист, у медичній сфері зараз все саме так і відбувається: «Сімейний лікар теоретично підкоряється президенту, а практично – нікому».

Водночас він зауважує, що при Супрун система охорони здоров’я в Україні насправді опинилася під керівництвом Гройсмана. Саме він, підкреслює Якименко, і дав розпорядження головним лікарям роздати гроші сімейним лікарям. Також експерт зазначає, що подати це як реформу все ж таки не вдалося.

Популярні новини зараз

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

Меган Маркл та принц Гаррі оскандалилися через невиконані контракти зі Spotify та Netflix: "Повинні були регулярно…"

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко розповів, наскільки адекватна команда керує українською охороною здоров'я.

Також Знай.ua писав про те, що Якименко розповів, яким чином потрібно боротися з COVID-19 в Україні.