Про це він розповів у новому випуску програми «Прогноз» на каналі «Знай 24» з ведучою Вікторією Панченко.

«Якщо подивитися на світову геополітичну ситуацію з погляду клімату, то глобальне потепління – це не так уже й погано. Проте до глобального потепління дуже далеко, бо сторони не домовилися. Саміт G20 - це про трильйон дерев, про посилену вакцинацію, про 15% податку на бігтех-компанії? Не зовсім, а саміт G20 - це про те, як світовій економіці вибратися з економічної кризи, яка спричинена зокрема й пандемією», - повідомив він.

Бізяєв сказав, що дефіцит бюджету США цього року планується на рівні 14%, і це досить серйозний дефіцит бюджету. А наступні 10 років дефіцит бюджету США, підтвердив він, розраховується на рівні 4,2%. МВФ у своїх методичках вважає, якщо дефіцит бюджету в країні більш ніж 3,5%, наголосив він, то ця економіка не є ефективною. Якщо звернути увагу, то всі дефіцити бюджету в Україні, наголосив він, вишиковуються максимум під 3,5%.

«Політика кількісного пом'якшення зазнала краху. Різкий перехід на зелену енергетику, як на основний вид відновлюваних джерел енергії для майбутнього технологічного устрою в найближчому майбутньому, – не можливий. Це розуміють і в Європі, прорахувавши вартість переходу на зелену енергетику, схопилися за голову. Тому що відновлювана енергетика штука хороша, але збиткова та дотаційна», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" Росіян може стати на півтора мільйона менше через путінську могилізацію, і це лише за рік Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ігор Рейтерович заявив, що зустріч Нормандської четвірки організувати реально.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що аналітик зазначив, що лише тиск наших партнерів може змусити сісти Росію за стіл переговорів.