Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

Передусім експерт зазначає, що зараз Європі цілком вистачає і своїх проблем. «Криза з Польщею та Угорщиною. Окрім цього – криза біженців, вибори у Франції, неоднозначна ситуація у стосунках між Грецією та Туреччиною тощо», - розповідає він. До того ж, додає Бізяєв, Європа почала міркувати над створенням власної автономної фінансової системи, до чого її підштовхнули події в США.

Щодо формули Штайнмаєра аналітик каже так: Німеччина не те, що натякає Україні про її імплементацію, а відкрито вимагає цього. Зокрема, каже він, про це йдеться у заяві МЗС Німеччини.

Тим не менш, сам Бізяєв акцентує на тому, що імплементація форму Штайнмаєра не означає реінтеграції Донбасу. «Верховна Рада прийняла щодо цього два взаємовиключні закони, тому процес реінтеграції у будь-якому разі буде у глухому куті, незалежно від формули», - переконаний гість програми. Натомість для Меркель, каже він, важливо лише те, щоб взимку Україна не стала гарячою точкою.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв заявив, що саміт G20 зібрався для вирішення проблематики глобальної світової економічної кризи.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, коли відправлять у відставку Шмигаля.