Про це стало відомо з його програми «Контрольний удар».

«Мабуть, найстрашніший і найжахливіший наслідок коронавірусної епідемії полягає в тому, що відбувається дегуманізація українського суспільства небаченими темпами», - заявив Ялі.

За словами політолога, це вже загальносвітовий тренд, але на пострадянському просторі він виявляється гострішим і глибшим, зважаючи на архаїчність суспільства, тоталітарну спадщину та деякі інші причини.

Так, зазначив Ялі, за соцопитуваннями, зокрема, Українського інституту майбутнього, суспільство поділилося практично наполовину – 49/51% – на прихильників та противників вакцинації, останніх із яких також називають «антивакцинаторами».

«За моїми особистими спостереженнями серед так званих «антиваксерів» переважають представники старшого покоління. Умовно, 45-50+ і старше. І чим старше покоління, тим більше серед них «антиваксерів». Цьому є логічне пояснення. Це люди, які виросли та сформувалися в СРСР та пережили кілька соціальних катастроф: розвал Радянського Союзу та лихі 90-ті. Тобто жорстоко обдурені владою щонайменше двічі», - розповів Ялі.

Популярні новини зараз
"Кухар" путіна пригожин визнав, що ППК "Вагнер" створено спеціально для війни в Україні ще 2014 року Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня
Показати ще

Знай.ua повідомляв, що імунолог Борис Донський заявив, що не варто відмовлятися від вакцинації і розповів про ефективність вакцин.

Також Знай.ua повідомляв, що Віктор Сердюк розповів, які права пацієнтів порушуються в Україні найчастіше.