Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький заявив, що слідчі Печерського райвідділку відмовилися надавати адвокатам матеріали по справі ветерана та патріота Дмитра Кухарчука, якого незаконно утримують за ґратами, тому адвокати подали до суду на слідчих.

«Адвокати Дмитра Кухарчука подали до суду на слідчих Печерського райвідділку за бездіяльність та відмову надавати матеріали по справі проти ветерана. 66 днів друг Сліп у СІЗО, попри відсутність доказів, закінчення строків слідства та здоровий глузд. Його залишили за ґратами до грудня 2021 року», - зазначив Білецький.

За словами Білецького, адвокати не отримали ніякі матеріали щодо справи, з якими можна було ознайомитись, а ще його не викликали на допит і розслідування по справі вже не ведеться.

«Без ознайомлення зі справою адвокатів, не можуть призначити судове засідання. Чи є підстави юридичні тримати ветерана за ґратами в таких ситуаціях? Згідно з законами України – немає. Але по факту слідчі за вказівкою показують середній палець на Конституцію, Кримінальний кодекс та Україну загалом», - підкреслив Білецький.

Популярні новини зараз
Головне за 29 вересня: Цибульська на Щекавиці, світло подорожчає на 84%, Лукашенко готує мобілізацію, а Король із Зеленським Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим На кордоні з Казахстаном росіяни бомжують в целофанових вігвамах, а на росії їм вже готують нари чи іржавий автомат
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Віктор Шендибило назвав причину звільнення Тарана з посади міністра оборони.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Білецький привітав з Днем ракетних військ та артилерії і з Днем інженерних військ.