Про це він розповів у програмі «По делу» на каналі «My.ua».

«Наш енергетичний ринок глибоко монопольний причому по усіх видах пального, газу, електроенергії і навіть по дизельному пальному та бензині. Навіть на ринку пального, де ми бачимо різні мережі, насправді 3-4 крупні гравці, які займаються тим, що називається «монопольна змова», - зазначив Новак.

За словами експерта, на ринках електроенергії та газу також діють монополії, а люди як споживачі не можуть обирати собі постачальника за різними цінами та пропозиціями.

«Ніякого ринку газу та електроенергії немає – це все монополісти, а монополісти в усьому світі діють тільки одним методом – знімають з ринку пінку, тобто ставлять максимальну ціну, яку може витримати споживач», - підкреслив Новак.

На думку експерта, споживачі вже не витримують ці монопольні ціни. За словами економіста, вірогідно вже цієї зими ми зможемо побачити протести.

Популярні новини зараз
Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 Путін може завдати ядерного удару: розвідка звітувала про можливі цілі Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

«Це буде новий опалювальний сезон з великими платіжками, тому у мене надія тільки на природу, що ця зима буде не така жорстка, як минула», - сказав Новак.

Як повідомляв Знай.ua, Андрій Антонюк заявив, що у Києві стає дедалі більше забудов.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Антонюк сказав, що наше законодавство не передбачає регулювання роботи диспетчерських служб таксі.