Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24».

«Якщо темпи вакцинації будуть такими, як вони є зараз, то переважна більшість розвинених країн перейде на співіснування з коронавірусом, як з чимось сезонним і нестрашним. Проте є країни, які трохи повільно це роблять, тому їм доведеться випити цю чашу до дна саме через захворюваність», - зазначив Донськой.

За словами експерта, вакцина це не панацея, але ефективний засіб, який у десятки разів знижує смертність, і на цьому етапі боротьби з пандемією кращого варіанту нема.

«Якби люди вакцинувалися, то у нас зараз статистика не зашкалювала б. Ми лише негативно підтвердили той факт, що якби популяція груп ризику була б вакцинована, то наші б цифри смертності і реанімації не зашкалювали б», - підкреслив лікар.

Як зазначив експерт, більш успішна країна у сенсі вакцинації це Британія, тому що вони одразу почали з літніх людей.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Ядерна істерика та накручені українці: екстрасенс Макс Гордєєв дав свій прогноз на жовтень У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Тарас Загородній розповів, як Кремль відреагував на застосування «Байрактару».

Також Знай.ua публікував слова Андрія Новака: Потрібно змінювати підходи роботи Кабміну.