Про це вона розповіла у програмі Євгена Рибчинського «Ще не вмерла UA».

Вона пояснила, чи збирається ставати політиком.

«Коли я почала вести прямі ефіри, я зрозуміла, що впливати на життя в країні можна тільки за допомогою проєктів, які мають політичне та ідеологічне підгрунтя. Це не просто проєкти, які є на каналі, аби бути в сітці, тому що вони популярні. У кожен з цих проєктів ми вкладаємо внутрішню складову. Це для нас дуже важливо. Якщо цієї складової ми не бачимо в гостях або в темі – то ці ефіри не виходять», - каже вона.

Цим живе вся команда, з якою Яніна Соколова працює.

«У моїй суб’єктивній історії, і це дуже відрізняє решту проєктів, я впевнена в цьому, - те, що ми існуємо тільки завдяки емпатії, довірі глядачів. Жоден наш продукт не обслуговує інтереси власника телеканалу. Мені говорять: «Яніно, рано чи пізно ти будеш у політиці!». Наразі я не бачу гідних пропозицій, хоча вони вже лунають з боку політичних сил. Є нова проукраїнська сила, яка зараз формується і спонсорується бізнесменом, до якого у мене як у журналіста немає претензій. Я, можливо, й погодилась би піти в ту політичну силу, щоб щось корисне зробити. Але те, що я роблю зараз, набагато корисніше та ефективніше, ніж якби я це робила в парламенті», - резюмує журналістка.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся" Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Знай.ua повідомляв, що Олег Тягнибок пояснив, з ким і проти кого потрібно дружити Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Демартіно розповів, як соцмережі допомогли Росії окупувати український Крим.